
Рюкзак городской Tigernu T-B3269A для ноутбука 14" с USB объем 17л. Серый + кодовый замок в подарок
- В наличии
- Код: TGN-T-B3269A-1880
1 750 ₴
- +380 (73) 020-15-15Магазин
Рюкзак городской Tigernu T-B3269A для ноутбука 14" с USB объем 17л. + кодовый замок в подарок
Фірмовий міський рюкзак TigernuT-B3269A з наявністю зовнішнього USB порту для заряджання телефона або інших пристроїв.
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3269A призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. У фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 14". Безліч кишень дає змогу розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.
Рюкзак виготовлено з якісної фірмової тканини - щільний зносостійкий нейлон, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.
Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання.
Під час виробництва рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.
Кожному покупцеві в ПОДАРУНОК фірмовий кодовий замок Tigernu.
О чем следует знать?
|
|
Фирменная фурнитура; |
|
|
Современный и сдержанный дизайн; |
|
|
Внешний USB разъем; |
|
|
Отеделение для ноутбука или планшета: до 14"; |
|
|
Размер: 39 x 28 x 14 см; |
|
|
Объем: 17,0 л. |

Другие особенности рюкзака:
|
|
вес: 0,8 кг; |
|
|
материал: нейлон; |
|
|
|
|
|
количество отделений: 1; |
|
|
количество отсеков, карманов и органайзеров: 6. |
|
|
|


Как купить рюкзак городской Tigernu T-B3269A?
![]()
Заказ на сайте или по телефону
![]()
Согласование всех деталей
![]()
Доставка и оплата товара
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tigernu |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 800 г |
| Высота | 28 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 39 см |
| Карманы | Фронтальный, Верхний |
| Материал | Искусственная кожа |
| Объем | 17 л |
| Особенности | Водонепроницаемая ткань, Совместим с форматом А4 |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 14 см |
| Додаткові | |
| Вага в упаковці | 900 г |
| Кількість вантажних місць | 1 шт |
| Кількість відсіків, кишень та органайзерів | 6 шт |
| Місце для ноутбука | 14 " |
| Розміри | 39 x 28 x 14 см |
| Стиль | повсякденні |
| Пользовательские характеристики | |
| Застежка | змійка |
| Количество отделений | 1 |
- Цена: 1 750 ₴






