Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна задня блимавка із вбудованою батареєю, що заряджжається від USB.
• Батарея заряджається від micro-USB
• Набір незвичайних режимів за рахунок розміщення світлодіодів по колу
• Вологозахищений корпус у відповідності до стандарту IPX5
• Кліпса на блимавці дозволяє встановити її на будь-яку петлю
| Джерело світла: | Світлодіодний модуль COB |
| Максимальний світловий потік: | 50 Лм |
| Діаметр блимавки: | 4 см |
| Елемент живлення: | Вбудований акумулятор Li-Ion 3,7V 500mAh |
| Кріплення: | Швидкозйомне (гумка O-ring) для труб діаметром 22-35 мм / Кліпса Clip-On |
| Вага: | 21 грам |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OnRide |
| Страна производитель | Китай |
| Дальность светового луча | 300 м |
| Крепление фонаря | Универсальная клипса |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности фонаря | Влагостойкий |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипедного фонаря | Мигалка |
| Цвет | Черный |
- Цена: 500 ₴

