Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручна велосипедна фара в мінімалістичному корпусі із вбудованим акумулятором, що заряджається через порт USB. Два яскравих світлодіоди забезпечують світловий потік до 300 Люмен. Корпус забезпечений захистом від вологи відповідно до стандарту I64.
Особливості:
| Характеристики: | |
| Джерело світла: | 2 x Світлодіоди 5050 10W |
| Світловий потік: | 300 Люмен |
| Елементи живлення: | Вбудований Li-Pol акумулятор (2400 mAh) |
| Кріплення: | Силіконовий хомут O-Ring 22-32 мм |
| Вага: | 149 грамів |
Особливості:
- Тривалість роботи фари від 3 до 10 годин в режимах постійного світіння
- Корпус відповідає стандарту захисту від вологи IP64
- 6 режимів роботи: 3 яскравості та 3 варіанти блимання
- Батарея заряджається від USB (дріт в комплекті)
- Один світлодіод встановлений під спеціальною оптичною лінзою, що забезпечує зручну засвітку перед велосипедом
- Установлення не потребує інструментів завдяки використанню силіконового хомута
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OnRide |
| Страна производитель | Китай |
| Дальность светового луча | 500 м |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипедного фонаря | Фара |
| Цвет | Черный |
- Цена: 715 ₴

