Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шатуни Shimano Tourney FC-TY501
Система для велосипедів початкового рівня з 3x6/7/8 швидкісними трансмісіями.
Особливості:
- Рекомендована для роботи каретка BB-UN300 (122.5 мм);
- В комплекті болти кріплення і захист зірок;
- Не комплектується кареткою.
Система для велосипедів початкового рівня з 3x6/7/8 швидкісними трансмісіями.
| Характеристики: | |
| Сумісність: | Трансмісії 3x6/7/8 швидкостей |
| Зірки шатунів: | 42X34X24T |
| Матеріал зірок: | Сталь |
| Матеріал шатунів: | Алюміній |
| Довжина шатуна: | 175 мм |
| Лінія ланцюга (Chainline): | 47.5 мм |
| Q-фактор: | 185.5 мм |
| Стандарт кріплення: | Під квадрат |
| Кріплення зірок: | 4 лапка (не роз'ємне) |
| Колір: | Чорний |
Особливості:
- Рекомендована для роботи каретка BB-UN300 (122.5 мм);
- В комплекті болти кріплення і захист зірок;
- Не комплектується кареткою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shimano |
| Страна производитель | Япония |
| Вес | 480 г |
| Длина | 175 мм |
| Количество звезд | 3 |
| Назначение | Горные MTB |
| Ось каретки | Круглое сечение |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шатун в сборе |
| Цвет | Черный |
- Цена: 819 ₴

