Описание
Характеристики
Информация для заказа
Педалі Wellgo LU-895DU
Характеристики:
Призначення: MTB
Розміри: 104.5 х 77 х 31.5 мм
Матеріал корпусу: Пластик
Матеріал осі: Борована сталь
Підшипники: Ковзання (полімерні)
Колір: Чорний
Вага: 298 грамів/пара
Особливості:;
• Цільний пластиковий корпус.
Бренд: Wellgo
Колір: Чорний
Матеріал: Пластик
Тип товару: Педалі
Тип підшипника: Полімерний
Конструкція: Платформи загального призначення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wellgo |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 298 г |
| Вид педали | Платформенная |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип | Педали |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 31.5 мм |
| Длина | 104.5 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Характеристики педали | |
| Ось | Сталь |
| Педали | Платформенные |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Все типы велосипедов |
| Особенности | с катафотами |
| Подшипник | Полимерный |
- Цена: 184 ₴


