Описание
Характеристики
Информация для заказа
Педалі Wellgo M195DU
Характеристики:
Призначення: MTB
Розміри: 100 х 100 х 26.2 мм
Матеріал корпусу: Алюміній
Матеріал осі: Борована сталь
Підшипники: Полімерні (DU)
Колір: Чорний
Вага: 332 грамів/пара
Особливості:
• Полімерні підшипники забезпечують плавне обертання та довговічність і не бояться вологи
• Цільний алюмінієвий корпус
• Оброблені поліруванням
• Вбудовані світловідбивачі.
Додаткове зображення:
Бренд: Wellgo
Колір: Чорний
Матеріал: Алюмінієвий сплав
Тип товару: Педалі
Тип підшипника: Полімерний
Конструкція: Платформи загального призначення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wellgo |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 332 г |
| Вид педали | Платформенная |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип | Педали |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26.2 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Характеристики педали | |
| Ось | Сталь |
| Педали | Платформенные |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Все типы велосипедов |
| Особенности | с катафотами |
| Подшипник | Полимерный |
- Цена: 315 ₴



