влевовправо
Новинка

Педалі Wellgo C178DU
- В наличии
- Код: 1409
334 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
+380 (97) 020-15-15
Магазин
- +380 (73) 020-15-15Магазин
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Педалі Велосипедні Wellgo F178DU
Бюджетні фолдингові педалі. Можливість складання зменшить габаритність вашого велосипеда.
Характеристики:
• Призначення: City;
• Розміри: 98 x 72.2 x 26 мм;
• Матеріал корпусу: полікарбонат (PC);
• Матеріал рамки: полікарбонат (PC);
• Матеріал осі: Cr-Mo;
• Підшипники: Полімерні;
• Колір: Чорний;
• Вага: 328 г/пара.
Особливості:
• Педалі складаються;
• Вбудовані світловідбивачі.
Бренд: Wellgo
Колір: Чорний
Матеріал: Пластик
Тип товару: Педалі
Тип підшипника: Полімерний
Конструкція: Складані
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wellgo |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 328 г |
| Вид педали | Платформенная |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип | Педали |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26 мм |
| Длина | 98 мм |
| Ширина | 72.2 мм |
| Характеристики педали | |
| Ось | Сталь |
| Педали | Платформенные |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Все типы велосипедов |
| Особенности | складные |
| Подшипник | Полимерный |
- Цена: 334 ₴

