Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики:
Призначення: City/Trekking
Розміри: 106.5 х 81 х 24.8 мм
Матеріал корпусу: Пластик
Матеріал осі: Cr-Mo
Підшипники: Полімерні (Wellgo DU)
Колір: Чорний
Вага: 238 г/пара
Особливості:
• Гумові накладки для запобігання від ковзання.
Бренд: Wellgo
Колір: Чорний
Матеріал: Пластик
Тип товару: Педалі
Тип підшипника: Полімерний
Конструкція: Платформи загального призначення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wellgo |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 243 г |
| Вид педали | Платформенная |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип | Педали |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24.8 мм |
| Длина | 106.5 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Характеристики педали | |
| Ось | Сталь |
| Педали | Платформенные |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Все типы велосипедов |
| Особенности | Резиновые вставки |
| Подшипник | Полимерный |
- Цена: 145 ₴


