Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики:
Призначення: BMX
Розміри: 108.5 х 100 х 28 мм
Матеріал корпусу: Алюміній
Матеріал осі: Cr-Mo
Підшипники: Кулькові насипні
Колір: Чорний
Вага: 420 грамів/пара
Особливості:
• Фарбовані.
Бренд: Wellgo
Колір: Чорний
Матеріал: Алюмінієвий сплав
Тип товару: Педалі
Тип підшипника: Насипний
Конструкція: Платформи для екстриму
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wellgo |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 420 г |
| Вид педали | Платформенная |
| Материал | Сталь |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип | Педали |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 108.5 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Характеристики педали | |
| Ось | Сталь |
| Педали | Платформенные |
| Подшипник | Насыпной |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Все типы велосипедов |
- Цена: 315 ₴


