Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики:
• Призначення: BMX;
• Розміри: 100.5 х 95.5 х 32 мм;
• Матеріал корпусу: пластик;
• Матеріал осі: борована сталь;
• Підшипники: кулькові насипні;
• Колір: чорний;
• Вага: 430 г/пара.
Бренд: Wellgo
Колір: Чорний
Матеріал: Пластик
Тип товару: Педалі
Тип підшипника: Насипний
Конструкція: Платформи для екстриму
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wellgo |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 352 г |
| Вид педали | Платформенная |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип | Педали |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 87 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Характеристики педали | |
| Ось | Сталь |
| Педали | Платформенные |
| Подшипник | Насыпной |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Все типы велосипедов |
- Цена: 155 ₴

