Описание
Характеристики
Информация для заказа
Складні педалі для KW027
Бюджетні фолдингові педалі. Можливість складання зменшить габаритність вашого велосипеда.
Характеристики:
• Призначення: город
• Матеріал корпусу: полікарбонат
• Матеріал рамки: полікарбонат
• Матеріал осі: Cr-Mo
• Підшипники: Насипні
• Колір: Чорний
Особливості:
• Педалі складаються
• Вбудовані світловідбивачі
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 452 г |
| Вид педали | Платформенная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип | Педали |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 31 мм |
| Длина | 99 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Характеристики педали | |
| Ось | Сталь |
| Подшипник | Насыпной |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Сталь,пластик |
| Назначение | Все типы велосипедов |
| Особенности | складные |
| Педали | Складные |
- Цена: 210 ₴

